Kluseczka Klaun Warszawa zaprasza

A oto odpowiedzi na wszystkie pytania, które Cię nurtują.

Jak wygląda show Klauna Kluseczki?
Spektakularnie! Jeśli liczysz na tanie i oklepane żarty, malowanie twarzy czy bańki mydlane – przykro mi, trafiłeś na złą stronę. Ciebie i Twoich gości czeka profesjonalny występ sceniczny z prawdziwego zdarzenia: interaktywne przedstawienie cyrkowe, które zaangażuje i rozbawi nawet największego ponuraka. A przede wszystkim moc, nierzadko niebezpiecznych, ewolucji ekwilibrystycznych, akrobatycznych na światowym poziomie. Uwaga! Wyciągam ludzi na scenę – to oni współtworzą mój spektakl, sprawiając, że każdy jest wyjątkowy!

Kogo bawię?
Każdego, kto ma w sobie pasję do odkrywania nowych rzeczy i zachwycania się iluzją i akrobatyką. Dorośli czy dzieci, piknik, festyn czy event firmowy – dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. A program występu dopasowuje do charakteru imprezy i wieku uczestników. Zaskakuję widownię za każdym razem!

Ile trwa mój występ?
W teorii, między 15 a 60 min. W praktyce… bywa różnie – szczególnie, gdy widzowie bawią się tak świetnie, jak ja.    A mówiąc poważniej: wszystko zależy od warunków, oczekiwań czy wieku uczestników.

Ile to kosztuje?
Mniej niż Ci się wydaje. Konkretną cenę ustalamy indywidualnie. Wszystko zależy choćby od daty występu, miejsca, w którym mam się pojawić (Warszawa, Mazowsze czy drugi koniec Polski), rodzaju imprezy czy ilości zaproszonych gości. Zazwyczaj jednak zamykamy się w kilkuset złotych za występ.
Chcesz wiedzieć więcej i ustalić datę mojego występu? Zadzwoń lub napisz i przedstaw mi swój pomysł na imprezę. Jestem otwarty na propozycje, a na poważne sprawy dyskutuje z szerokim uśmiechem na ustach.

Skontaktuj się już teraz i dowiedz się więcej!

No gallery template found!