Klaun Kluseczka Występ Warszawa i Polska

Iluzją, żonglerką, akrobatyką i ekwilibrystyką zajmuje się zawodowo. Jestem dyplomowanym aktorem cyrkowym, absolwentem jedynego i niepowtarzalnego Państwowego Studium Cyrkowego w Julinku.

Za swoje występy zdobyłem m.in. nagrodę dziecięcego Jury na festiwalu cyrkowym we Francji, a to oznacza że cyrkuję profesjonalnie, wykonując niesamowite ewolucje – także z udziałem publiczności. A poza tym, co tu kryć, każdy występ jest dla mnie i dla moich widzów niezapomnianym przeżyciem!

Nie kupuj kota w worku, poczytaj opinie o mnie, zadzwoń i zapytaj o to, czego nie jesteś jeszcze pewien.

Jeśli więc potrzebny Ci naprawdę dobry klaun – skontaktuj się ze mną i ustal termin występu!

W urzędach funkcjonuję jako Paweł Suski. Ale tak naprawdę bardziej znany jestem jako Klaun Kluseczka. Ten pseudonim towarzyszy mi już na scenie od ponad 20 lat. To jako Klaun Kluseczka udowadniam że istnieje zupełnie nowy wymiar iluzji, akrobatyki i ekwilibrystyki. Jeśli jeszcze mnie nie widziałeś na scenie, w telewizji czy na deskach teatru – koniecznie musisz nadrobić zaległości.

Bycie klaunem to nie tylko moje powołanie i pasja. To również mój zawód. Mogę się poszczycić dyplomem Akrobaty Ekscentryka Państwowego Studium Cyrkowego w Julinku. Ale nie chodzi wyłącznie o dyplom w ramce, który mogę powiesić na ścianie. Chodzi przede wszystkim o umiejętności, którymi urozmaicam każdy występ sceniczny.

Co Prawda ta reklama, nie jest o mnie, ale tak jakoś wyszło, że Klaun Kluseczka jest tam na pierwszym planie…
Klaun Kluseczka na zaproszenie TVP w Teleranku
Mikołaj Rey i Klaun Kluseczka, czyli cyrk w kuchni…
Klaun Kluseczka i Szymon Majewski z wizyta w Fundacji
Kiedyś miałem długie włosy i dużo potrafiłem… Teraz włosy mam krótkie, ale chyba jeszcze to wszystko potrafię…